1. WYNAJMOWANE POPRZEZ FORMULARZ REZERWACYJNY WÓZKI DZIECIĘCE SĄ WŁASNOŚCIĄ FIRMY ARKAR Z SIEDZIBĄ W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH  UL.JANA PAWŁA II 12 NIP: 644-284-39-68
 2. ZAWARCIE UMOWY NAJMU WÓZKA NASTĘPUJE NA PODSTAWIE ZŁOŻONEJ PRZEZ KLIENTA OFERTY ZA POŚREDNICTWEM FORMULARZA INTERNETOWEGO DOSTĘPNEGO NA STRONIE INTERNETOWEJ WWW.BABYFURA.PL ORAZ OŚWIADCZENIA WYNAJMUJĄCEGO O AKCEPTACJI ZŁOŻONEJ W TEN SPOSÓB OFERTY KLIENTA.
 3. WYNAJĄĆ WÓZEK DZIECIĘCY MOŻE WYŁĄCZNIE GOŚĆ HOTELOWY.
 4. WARUNKIEM PRZYJĘCIA OFERTY PRZEZ WYNAJMUJĄCEGO JEST:
  1. A. ZAAKCEPTOWANIE PRZEZ KLIENTA OBOWIĄZUJĄCYCH U WYNAJMUJĄCEGO WARUNKÓW WYNAJMU WÓZKA POPRZEZ WYPEŁNIENIE DOSTĘPNEGO NA STRONIE INTERNETOWEJ WYNAJMUJĄCEGO FORMULARZA INTERNETOWEGO WSZYSTKIMI DANYMI WYMAGANYMI PRZEZ WYNAJMUJĄCEGO ORAZ WYŚWIETLENIE SIĘ KOMUNIKATU POTWIERDZAJĄCEGO ZAKOŃCZENIE PRZYJĘCIA REZERWACJI,
  2. OPŁATA ZA REZERWACJĘ WÓZKA POPRZEZ PLATFORMĘ TRANSAKCYJNĄ PRZELEWY24 LUB PRZELEW TRADYCYJNY NA KONTO BANKOWE WSKAZANE W WIADOMOŚCI WYSŁANEJ NA EMAILA PODANEGO PRZEZ KLIENTA
 5. JEŻELI POMIĘDZY DNIEM ZAWARCIA UMOWY A WSKAZANYM PRZEZ NAJEMCĘ DNIEM ODBIORU WÓZKA JEST WIĘCEJ NIŻ 10 DNI NAJEMCA MOŻE ODSTĄPIĆ OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI OD DNIA JEJ ZAWARCIA ZA ZWROTEM ODPOWIEDNIO: PEŁNEJ KWOTY CZYNSZU NAJMU WNIESIONEJ PRZY SKŁADANIU ZAMÓWIENIA.
 6. REKLAMACJE PRZYJMOWANE SĄ POD ADRESEM MAILOWYM: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., CZAS ROZPATRZENIA REKLAMACJI DO 14 DNI, INFORMACJĘ O WYNIKU ROZPATRZONEJ REKLAMACJI BĘDĄ PRZESYŁANE BEZPOŚREDNIO NA MAILA.
 7. ODBIORU WÓZKA MOŻE DOKONAĆ NAJEMCA OSOBIŚCIE W WYBRANYM PRZEZ SIEBIE HOTELU W RECEPCJI.
 8. W PRZYPADKU JAKICHKOLWIEK PROBLEMÓW PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY NA NR 664-488-367, 696-471-733
 9. WYPOŻYCZALNIA WÓZKÓW BABYFURA NIE UDOSTĘPNIA DANYCH SWOICH KLIENTÓW OSOBOM TRZECIM. WSZYSTKIE DANE OSOBOWE KLIENTÓW WYKORZYSTYWANE SĄ TYLKO W PROCESIE REALIZACJI REZERWACJI, ZGODNIE Z USTAWĄ O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH (USTAWA ZDNIA 29.08.1997 R. O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH DZ. U. NR 133 POZ. 833).
 10. W SPRAWACH NIEUREGULOWANYCH NIENIEJSZYM REGULAMINEM OBOWIĄZUJĄ PRZEPISY KODEKSU CYWILNEGO ORAZ USTAWY Z DNIA 30 MAJA 2014R. O PRAWACH KONSUMENTA (DZ.U. z 2014r., poz. 827 z póżn. Zm. ).

ZAMÓWIENIE INDYWIDUALNE